Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami niezwykłym ślubem, który odbył się we Wrocławiu, a także hucznym przyjęciem weselnym w malowniczej Karczmie Miłocin. Z tą parą znałem się już wcześniej, ponieważ zimą fotografowałem dla niech sesję narzeczeńską 🙂

Mimo że dzień zapowiadał się pogodnie, podczas wyjścia Pary Młodej z kościoła niespodziewanie pojawił się deszcz. Jednak ta kapryśna pogoda nie pokrzyżowała naszych planów fotograficznych.

0
0
0
0
0
0
0

Po uroczystym weselnym obiedzie i pierwszym tańcu, mimo padającego deszczu, zdecydowaliśmy się na zrobienie pamiątkowych zdjęć grupowych. Następnie przyszła pora na zaplanowaną sesję ślubną, którą musieliśmy dopasować do okna pogodowego. Na szczęście, wraz z zachodem słońca pogoda się poprawiła, umożliwiając nam zrealizowanie pięknych ujęć. Po zmroku odbyło się też bez przeszkód spektakularne fire show.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Podczas tej niezwykłej uroczystości, z uśmiechem na twarzach, uwieczniliśmy emocje, radość i miłość, które ożywiały ten wyjątkowy dzień. A Wy, dzięki naszej fotografii ślubnej, macie możliwość zachowania piękna i magii tych chwil na zawsze.

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia ślubne i chcielibyście, abym zrobił Wam podobne, zapraszam do kontaktu 🙂