fbpx

Oferta fotografii rodzinnej

fotografia rodzinna, sesje plenerowe, lifestyle, day in the life

Fotografia rodzinna Poznań

Zdjęciową sesję rodzinną oferuję w dwóch wariantach:

Plenerowa sesja rodzinna

Jak nazwa wskazuje, będę Was fotografował w plenerze 🙂 Znajdziemy jakieś miejsce, które jest urokliwe i fotogeniczne albo spotkamy się gdzieś gdzie lubicie chodzić na rodzinne spacery. Na miejscu, w luźnej atmosferze i w miarę możliwości bez pozowania, zrobię Wam zdjęcia.

Czas trwania zdjęć: 1h, Ilość zdjęć: min. 25 szt.

Cena od 600 zł*

Sesja rodzinna Dzień z życia rodziny (Day in the life)

Jest to rodzaj reportażu z kilku godzin życia Waszej rodziny w Waszym domu. Wy zajmujecie się sobą, a ja w tym czasie robię Wam zdjęcia. Oczywiście przed sesją ustalamy jakiś ramowy plan co będziecie robić tego dnia, żeby zdjęcia były ciekawe i dynamiczne 🙂 Zobaczcie FAQ sesji Day In The Life. Tematem sesji może być jakiś zwyczajny dzień (np. sobota) albo coś wyjątkowego (przygotowania do świąt, ubieranie choinki, itp.) Tu przeczytacie więcej o sesji rodzinnej Day In The Life.

Czas trwania zdjęć: ok. 4h, Ilość zdjęć: min. 50 szt.

Cena od 800 zł*

Fotografia rodzinna – Poznań i okolice

Szybka realizacja

Wasze zdjęcia rodzinne dostaniecie maksymalnie w ciągu miesiąca. Choć nie zdziwcie się, jeśli będą szybciej.

Sesja na luzie

Nie lubicie pozować? Bez obaw! Będzie naturalnie, sympatycznie i z humorem. Pozowanie ograniczamy do minimum.

Świetna atmosfera 

Ludzie dobrze się ze mną czują i szybko łapiemy wspólny język. Wielu Klientów jest zachwyconych współpracą, jeszcze zanim zobaczą efekty 🙂

To może Was zainteresować

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o fotografii rodzinnej w moim wykonaniu.

Sesja rodzinna Day In The Life to taki reportaż z kilku godzin życia Waszej rodziny. Znacie pewnie ustawiane sesje u poważnego Pana Fotografa: białe tło (albo lepiej, z jakimś widoczkiem), wszyscy odpicowani i… zestresowani. Tego nie chcę Wam proponować. 

* Ceny dotyczą sesji rodzinnych w odległości 50 km od Poznania. W przypadku dalszych odległości do ceny doliczam koszty dojazdu (50-100 km + 150 zł, 100-200 km + 300 zł, 200-300 km + 400 zł + koszty noclegu, 300-400 km + 600 zł + koszty noclegu)