fbpx

Fotograf ślubny Zielona Góra

Ale dojadę wszędzie, gdzie mnie zaprosicie 🙂

W dniu ślubu liczy się nastrój i dobra zabawa. Od zatrzymywania na zdjęciach pięknych momentów jestem ja – Wasz fotograf ślubny z Zielonej Góry. Fotografuję śluby i wesela głównie na terenie Wielkopolski. Ale jeśli chcecie, bym był z Wami w tym dniu w Gorzowie czy Bydgoszczy – mogę przyjechać nawet na drugi koniec Polski.

 

Najlepszy fotograf ślubny w Zielonej Górze

Hej!

Fotograf od zdjęć ślubnych na luzie

Z tej strony Tomek. Moi Klienci mówią, że jestem jak duch… Nie widać mnie, a jestem wszędzie i zbieram dla Was fotograficzne pamiątki na całe życie. Jestem również specjalistą od luzackich sesji ślubnych – dbam o to, by podczas nich było dużo dobrej zabawy, a minimum pozowania. Skusicie się?

Tomek uchwycił wszystko co było dla nas ważne – wszystkie momenty, emocje i uczucia tego jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Naturalnie, zwyczajnie, bez zadęcia, bez sztucznego pozowania. Po prostu pięknie. Polecamy serdecznie!

Fotografia ślubna – od Zielonej Góry po Bydgoszcz

Ekspresowa realizacja

Zdjęcia ze ślubu, zabawy weselnej i sesji ślubnej otrzymacie w ciągu miesiąca. A może nawet szybciej.

Luzackie sesje

Nie lubicie pozowania? Spokojnie, będzie naturalne, spacerowo i wesoło. 

Dobra atmosfera 

Szybko łapię dobry kontakt z ludźmi i znajduję wspólny język. Często pary są zadowolone ze współpracy, jeszcze zanim zobaczą zdjęcia 🙂

Zdjęcie całującej się pary młodej
Ślub i wesele w Kaliszu
Sesja ślubna na poznańskiej Cytadeli
Sesja ślubna na poznańskiej Cytadeli
W plenerze, czyli ślub i wesele w Solei Weddings
Sesja ślubna – Kolorowe Jeziorka
Wesele w Pałacu w Dębinie

Spontaniczna fotografia ślubna

Najbliższa jest mi spontaniczna fotografia ślubna. Robię ponadczasowe zdjęcia, które wiernie oddają emocje, akcję, kolor i światło. W swojej fotografii ślubnej nie ulegam chwilowym modom kolorystycznym. Chcę, byście mieli znakomitą pamiątkę, która będzie poruszać i odtwarzać atmosferę tego dnia po wielu latach.

Reportaż ze ślubu

Niezauważenie towarzyszę Wam od przygotowań, przez ceremonię ślubu aż do oczepin na weselu. W tym dniu jestem Waszą trzecią parą oczu. Wyłapuję dla Was wzruszenia, poluję na piękne kadry, łowię wyjątkowe momenty. A wszystko spontanicznie i nienachalnie.

Sesja ślubna

Sesję ślubną możemy zrobić już w trakcie wesela. Po pierwszym tańcu wytkniemy się na krótki spacer, a ja „przy okazji” zrobię Wam zdjęcia. Taka sesja ślubna przypomina reportaż: jest mało pozowania, dużo swobody i naturalnego ruchu.

Chcecie utrwalić Waszą miłość na zdjęciach
i oswoić się z obiektywem przed ślubem?

To może Was zainteresować

To pytanie najczęściej pojawia się w mailach od Was i podczas spotkań. Czy warto robić sesję narzeczeńską, po co ją robić, itd. Mógłbym odpowiedzieć jednym słowem: warto 🙂 Ale moja subiektywna opinia nie musi robić na Was wrażenia. Zatem poczytajcie o tym czy warto i dlaczego warto robić sesję narzeczeńską.

obiektywy fotografa ślubnego

Wielu z Was, moich klientów, nie zaprząta sobie głowy tym, co noszę w mojej foto torbie. Ale są i tacy, których to interesuje. Mam nadzieję, że zaspokoję Waszą ciekawość tym tekstem.

Czy jako fotograf ślubny robisz zdjęcia w jakiś określonych rejonach polski?

Przyjadę tam, gdzie mnie zaprosicie. Mieszkam pod Poznaniem, więc najczęściej fotografuję na ślubach w Wielkopolsce, m.in. w Poznaniu, Zielonej Górze, Koninie, Lesznie, Środzie Wielkopolskiej, Wrześni czy Wolsztynie.

Ale ze swoim aparatem pojawiam się też w innych miejscach w Polsce: dużych i małych miastach, malowniczych wioskach, dworkach, pałacach, a nawet remizach. Jako fotograf ślubny pracowałem m.in. na weselach we Wrocławiu, Świebodzinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej Górze. Napiszcie, gdzie planujecie ślub i wesele. Zobaczymy, co da się zrobić 🙂

Ile kosztuje fotograf na wesele?

Cena fotografii ślubnej zależy od tego, jakie opcje wybierzecie. Do wyboru jest reportaż ślubny z sesją w dniu ślubu, a także sesja ślubna czy narzeczeńska w innym dniu. Podajcie termin i interesującą Was opcję, a ja w odpowiedzi prześlę Wam szczegółową ofertę.

Co zrobić żebym pojawił się na Waszym weselu?

Wyślijcie do mnie wiadomość z datą i miejscem ślubu, a ja czym prędzej wrócę z odpowiedzią. Jeśli będę miał wolny termin – zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.