fbpx

Opinie o Ślubnografii

Zobacz co Klienci napisali o naszej pracy

Paweł i Ola

Polecamy ! Polecamy ! Tomek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu nic dodać nic ująć!! współpraca z kamerzystą i dj perfekcyjna 👍🤙, nasz fotograf rodzinny !! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami z sesji, współpraca podczas ślubu 💪💪💪 SZCZERZE POLECAMY !!!!!

Natalia i Konrad

Zdjęcia są rewelacyjne, Tomek potrafi doskonale łapać wyjątkowe momenty :). Polecam z całego serca!

Sławek i Asia

Z Tomkiem poznaliśmy się dosyć przypadkowo, ale bardzo szybko złapaliśmy wspólny język i dzięki temu udało nam się ustalić nasze oczekiwania związane z reportażem i sesją ślubną. Całość pracy oceniamy bardzo pozytywnie, fotograf na wysokim poziomie, otwarty na nasze sugestie i pomysły. Polecamy 🙂

Klaudia i Piotr

Mogę polecić w 100%. Tomek robił Nam sesję narzeczeńską i ślubną. Oczywiście pstrykał też fotki na ślubie i weselu. Wszystko wyszło naprawdę super. Jesteśmy mega zadowoleni z wykonanej pracy i efektów końcowych. Tomek dał się poznać jako mega pozytywna i sympatyczna osoba; tak więc sesje zdjęciowe mijały na luzie i bardzo wesoło. Mimo iż były to Nasze pierwsze występy przed profesjonalnym obiektywem szybko opuścił nas stres związany z pozowaniem i w zasadzie sesje stały się świetną zabawą i żal było je kończyć. Polecam raz jeszcze 🙂 AHA… kolejny duży plus to szybka realizacja obróbki fotek 🙂 SUPER FOTOGRAF i SUPER FOTKI 🙂

Ola i Filip

polecam!! Zdjęcia z Tomkiem to przygoda:-) profesjonalnie i gustownie. Wspaniała pamiątka.

Rodzice Kai

Przemiły i bardzo kontaktowy, a przede wszystkim profesjonalny i rzetelny. Takiego Pana Tomka poznaliśmy przy okazji uroczystości rodzinnej. Złapał w piękne kadry wszystkie ważne momenty z tego wydarzenia, tworząc wspaniały reportaż. Wraz z całą rodziną zachwycamy się zdjęciami do dzisiaj! 🙂 Gorąco polecam!

Kamila i Marek

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Tomasza, pełna otwartość na prośby i sugestie klientów, wszystko przebiegało w miłej, luźnej i przyjaznej atmosferze 🙂 efekty pracy – zdjęcia – spowodowały, że długo nie byliśmy w stanie pozbierać szczęk z ziemi 🙂 gorąco i z czystym sumieniem polecam!

Jeśli chcecie dołączyć do grona
zadowolonych Klientów, zapraszam do kontaktu 🙂