fbpx

Fotograf Ślubny Poznań

Hej!

Cieszę się że trafiliście na moją stronę. Mam na imię Tomek. Fotografia była w moim życiu obecna od zawsze. Zaraził mnie nią ojciec, a moim pierwszym aparatem był komunijny Druh Synchro mojej matki. Jestem niedoszłym informatykiem zawodowo zajmującym się fotografią i grafiką reklamową. Poza fotografowaniem ślubów, fotografuję też portrety, produkty, koncerty i wiele innych rzeczy. Jak widzicie, łączę pracę z pasją bo pracuję z obrazami i obrazowo postrzegam rzeczywistość. Fotografia ślubna doskonale wpisuje się w moje życie.

fotografia ślubna, Poznań i okolice

Kiedy fotografuję śluby…

.…staram się nie wpływać na przebieg wydarzeń bez potrzeby. To Wasz dzień! A ja jestem obserwatorem szukającym emocji, akcji, koloru i światła. Jako uczestnik jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu zbieram dla Was obrazy i liczę, że będą one pamiątką na całe życie..

To tyle o mnie 🙂

Przejrzyjcie moją galerię reportaży ślubnych. Możecie polubić mnie na Instagramie i Facebooku, tam również wrzucam zdjęcia ze ślubów i imprez weselnych. Jeśli jesteście ciekawi jak pracuję, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy fotografa ślubnego i weselnego zawarłem w FAQ.

Jeśli macie dodatkowe pytania albo podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście zarezerwować termin – zapraszam do kontaktu. Napiszcie kilka słów o sobie, podajcie datę ślubu i jego miejsce. Możemy umówić się na spotkanie. Mieszkam i pracuję w Poznaniu ale jeśli Wasz ślub lub wesele dobywa się poza Poznaniem – nie ma problemu. Jestem mobilny 🙂

[instagram-feed]