fbpx

Oferta fotografii rodzinnej

fotografia rodzinna, sesje plenerowe, lifestyle, day in the life

Zdjęciową sesją rodzinną oferuję w dwóch wariantach:

Plenerowa sesja rodzinna

Jak nazwa wskazuje, będę Was fotografował w plenerze 🙂 Znajdziemy jakieś miejsce, które jest urokliwe i fotogeniczne albo spotkamy się gdzieś gdzie lubicie chodzić na rodzinne spacery. Na miejscu, w luźnej atmosferze i w miarę możliwości bez pozowania, zrobię Wam zdjęcia.

Sesja rodzinna Dzień z życia rodziny (Day in the life)

Jest to rodzaj reportażu z kilku godzin życia Waszej rodziny w Waszym domu. Wy zajmujecie się sobą, a ja w tym czasie robię Wam zdjęcia. Oczywiście przed sesją ustalamy jakiś ramowy plan co będziecie robić tego dnia, żeby zdjęcia były ciekawe i dynamiczne 🙂 Zobaczcie FAQ sesji Day In The Life. Tematem sesji może być jakiś zwyczajny dzień (np. sobota) albo coś wyjątkowego (przygotowania do świąt, ubieranie choinki, itp.) Tu przeczytacie więcej o sesji rodzinnej Day In The Life.

 

Rodzinna sesja plenerowa

Sesja rodzinna Dzień z życia rodziny
(Day in the life)

Czas trwania zdjęć 1-2h ok. 4h
Ilość zdjęć
(zdjęcia do pobrania w formie cyfrowej
i galeria internetowa zabezpieczona hasłem)
min. 30 szt. min. 50 szt.

Zapoznajcie się z FAQ fotografii rodzinnej. Skorzystajcie z poniższego formularza i dajcie znać, która sesja rodzinna Was interesuje. Cenę otrzymacie w odpowiedzi na maila. Istnieje możliwość wyceny niestandardowych usług oraz produktów, a także zamówienia odbitek, albumów czy pendrive’ów.